Новини

«В єдності сила народу… Боже, нам єдність подай!»

22 січня увесь наш народ святкує День Соборності, який символізує єдність земель України. З нагоди свята студенти ВСП «ТФК ТНТУ» взяли участь у телемості, який був ініційований студентами Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» (https://hpk.edu.ua/news/17569-telemist-hmelnytskyj-mariupol-ternopil-sobornist-derzhavy-tse-yednist-studentstva-ukrayiny). Схід України представляли студенти Маріупольського будівельного фахового коледжу.

Молоді патріоти розповіли у відеоматеріалах про свої навчальні заклади, рідні міста. До розмови долучились директори закладів освіти  Овчарук Вадим Володимирович, Білай Антон Вікторович, Калушка Володимир Павлович та їхні заступники з навчально-виховної роботи. Як завжди, мелодійно прозвучали колядки у виконанні наших студентів.

На згадку про «Українську хвилю»  21 січня 1990 року, коли мільйони людей взялися за руки, з’єднавши Івано-Франківськ, Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР, студенти створили віртуальний «живий ланцюг».

Про ВСП «ТФК ТНТУ» відеоролик змонтували Катерина Кавка і Наталя Хемій. Технічне забезпечення відеотрансляції здійснювали Вадим Макода і Назар Лісовий.

До наступних зустрічей! Слава Україні! Героям слава!