Методична комісія викладачів і майстрів виробничого навчання радіотехнічних професій здійснює підготовку фахівців за професією "Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури"

Голова комісії: Сеньків Галина Володимирівна

Члени комісії:

 1. Бурак Михайло Васильович (майстер виробничого навчання)
 2. Василик Надія Степанівна (спеціаліст вищої категорії)
 3. Горманський Михайло Йосипович (майстер виробничого навчання першої категорії)
 4. Мельник Роман Васильович (майстер виробничого навчання першої категорії)
 5. Савчук Михайло Петрович (спеціаліст вищої категорії)
 6. Сеньків Галина Володимирівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)
 7. Цимбалістий Віталій Михайлович (майстер виробничого навчання)

Члени методичної комісії працюють над науково-методичною проблемою: "Розвиток пізнавальної самостійності та творчих здібностей учнів". 

Головне завдання викладачів і майстрів виробничого навчання – забезпечити фундаментальну професійну підготовку майбутніх фахівців відповідно до вимог Державного стандарту професійно-технічної освіти та виховати національно свідоме молоде покоління. Висока кваліфікація, глибоке знання справи, вимогливість до себе допомагають членам методичної комісії у вирішенні поставлених завдань. Значну  роль у розвитку творчої діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання відіграють нетрадиційні форми проведення засідань методичної комісії: дискусії, творчі звіти, проблемні столи, методичні ринги, семінари, тренінги.

Основні напрямки діяльності методичної комісії:

 • розробка шляхів підвищення ефективності навчально-виховного процесу
 • впровадження інноваційних особистісно-орієнтованих педагогічних технологій
 • забезпечення міжпредметних зв’язків, єдності теоретичного та виробничого навчання
 • розвиток принципів педагогічного співробітництва, організація наставництва, проведення відкритих уроків, взаємовідвідування занять
 • встановлення та розвиток творчих зв’язків з іншими ПТНЗ, вищими навчальними закладами з метою вдосконалення роботи методичної комісії
 • організація самоосвітньої діяльності з метою підвищення фахового рівня

Члени методичної комісії приймають активну участь в обласних і всеукраїнських конкурсах та виставках.

Досягнення методичної комісії:

 • Диплом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України за перемогу у Всеукраїнському огляді-конкурсі "Робітнича професія - 2009". Конкурсна робота – презентація професії "Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури" (викладач Сеньків Г.В.)
 • Диплом навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області за перемогу в другому етапі обласного конкурсу методичних розробок серед педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Методичні розробки стосовно змісту освіти» (Сеньків Г.В.)
 • Участь у всеукраїнському конкурсі «Енциклопедія популярних робітничих професій в Україні» (Горманський М.Й)

Викладачі та майстри виробничого навчання працюють над створенням навчальних посібників. Ними розроблено:

 • дидактичні матеріали для тематичного контролю знань з предмету "Електротехніка з основами промислової електроніки" (Сеньків Г.В.)
 • навчальний посібник "Модулі кольорових телевізорів та їх ремонт" (Сеньків Г.В.)
 • інструкційні карти-схеми для проведення лабораторних робіт (Горманський М.Й.)
 • тест-карти для проведення поетапної кваліфікаційної атестації за професією «Радіомеханік з обслуговування радіотелевізійної апаратури» (Сеньків Г.В.)
 • конспект лекцій «Імпульсні джерела живлення» (Савчук М.П.)
 • методичні вказівки до проведення лабораторних робіт з предмету «Електрорадіовимірювання» (Савчук М.П.)
 • навчальний посібник «Побутове обладнання та його експлуатація» (Василик Н.С.)

Підтриманню інтересу до професії сприяє проведення різних цікавих позакласних заходів. Вони розвивають пізнавальну активність учнів, виховують почуття гордості за свій народ. Багато цікавої інформації учні отримали під час проведення просвітницьких годин «Українці та світовий науково-технічний прогрес», «Видатні українці у розвитку техніки, зв’язку та телебачення», «Мартін Купер – винахідник мобільного телефону». Захоплюючою та повчальною була віртуальна подорож «Екскурсія в музей старої техніки». Згуртовують учнів, розвивають у них почуття колективізму, впевненість у своїх силах інтелектуальні конкурси, ігри, конкурси професійної майстерності «Кращий за професією».